Toys Event
HAKKIMIZDA
Anasayfa » Hakkımızda » Toys Event Hakkında
Toys Event Hakkında
Vizyonumuz & Misyonumuz
Değerlerimiz & Hedeflerimiz
İnsan Kaynakları
Bizden Haberler

» Toys Event Hakkında

Yönetim & Personel
"Organizasyon sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Toys Tanıtım Organizasyon Halkla İlişkiler ve Gösteri Sanatları Limited Şirketi, 1988 yılında Sayın M.Taner Seçkin tarafından kurulmuştur. 1965 yılında İstanbul’da doğan M.Taner Seçkin, 1982 yılında Sultanahmet Endüstri ve Meslek Lisesi Elektrik Bölümünü bitirdi.1987 yılında Yıldız Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Çırağan Sarayının yapımı aşamasında Proje Koordinatörlüğü görevini üstlendi. 1990-1991 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde Uluslararası Yöneticilik master ı,ardından 1993 yılında ise Marmara Üniversitesi'nde Avrupa Birliği Enstitüsünde, Avrupa Birliği master’ı yapan Taner Seçkin halen şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı sürdürmektedir. "

Aramıza 1996 yılında katılan şirket ortağımız Sayın Dilek Seçkin Civelek, 1972 yılında İstanbul’da doğdu. 1989 yılında Kadıköy Kız Lisesi’ni bitirdi. Aynı yıl Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı. 1993 yılında mezun oldu. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Avrupa Topluluğu Anabilim Dalı’nda Avrupa Topluluğunun Ekonomik Yapısı üzerine master yaptı. Dilek Seçkin Civelek uzun yıllar şirketimizin Genel Müdürlük görevini sürdürdükten sonra bir süreliğine çalışma hayatına ara vermiştir.

1988’den bu yana Toys Event, sektörde çok sayıda organizasyona imzasını attı. Türkiye'de yüzlerce firmaya ve kişiye ulaşan kaliteli hizmet anlayışıyla firmamız, ekibimize katılan dinamik ve yaratıcı kadro ile gücünü arttırarak büyümeye devam etmektedir. Referanslarından da anlaşılacağı gibi konusunda uzman birçok kurumsal firmaya ciddiyetle hizmet vermiştir.

İlk olarak Türk Kültürünü tanıtıcı programlar ile Turizm sektörünün ilerlemesine yardımcı olmayı amaçlayan firmamız çok kısa sürede amatör ruh ile profesyonelliği birleştiren kadrosuyla birlikte servislerini genişleterek, hizmet alanlarını arttırmıştır.

Bugün şirketimiz; kumaş-balon-çiçek-masa düzenlemelerinden, sahne-mekan tasarım ve uygulamalarına; turbun-tente-sandalye düzenlemelerinden, düğün-davet-yılbaşı süslemelerine; fasıl heyetlerinden, senfonik orkestralara; profesyonel ses ve ışık sistemlerinden, görüntü ve simultane sistemlerine; animasyonlardan, piknik ve panayır organizasyonlarına; 1001 Gece programlarından, değişik temalı parti organizasyonlarına kadar her türlü hizmeti kendi bünyesinden gerçekleştirmektedir.

Şirketimizin bünyesinde merkez ofisimiz ile birlikte operasyonlarımızın yönlendirildiği birde şube ofis-depo bulunmaktadır.Merkez Ofisimizde satış kadromuzla birlikte organizasyonların tasarım ve teklif aşamaları, diğer ofisimizde ise operasyon kadromuzla birlikte hazırlık uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

   
» KURUMSAL » HİZMETLERİMİZ » REFERANSLARIMIZ » İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
· Toys Event Hakkında
· Vizyonumuz & Misyonumuz
· Değerlerimiz & Hedeflerimiz
· İnsan Kaynakları
· Bizden Haberler
· Toplantı, Incentive, Kongre, Etkinlik Dekor Hizmetleri
· Düğün, Kurumsal Davet Dekor ve Organizasyonları
· Yılbaşı Dekorasyonları ve Işık Süslemeleri
· Müzik, Dans Grupları ve Sanatçı Organizasyonları
· Ses, Işık, Görüntü, Simultane Sistemleri
· Havai Fişek, Lazer Sistemleri, Özel Efekt Makineleri
· Piknik, Karnaval Orgnanizasyonları ve Animasyon Parkları
· Incentive Temalı Parti ve Gala Gecesi Organizasyonları
· Motivasyon Aktiviteleri - Indoor & Outdoor
· Hizmet Alanlarımız
· Interaktif Referans Listemiz
· Seyahat Acentaları
· Kurumsal Şirketler
· Resmi Kurumlar
· Hoteller
· Alışveriş Merkezleri
· PR Şirketleri
  Tüm Referansları Gör »
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası
© 2014 Copyright Toys Event Powered By Data1
Türkce